Serwisy www

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron WWW, dostosowanych do preferencji i wymagań klientów. Stworzyliśmy pakiety usług zawierające wszystko co potrzebne do zaistnienia w sieci Internet.

Pakiety usług:

PAKIET - WIZYTÓWKA - już od 12 zł/mc !
Najprostrza i najtańsza forma reklamy internetowej - a jakże skuteczna. Pozwala postawić pierwsze kroki w cyberprzestrzeni. Na stronie tej umieścić można najważniejsze informacje o firmie, kilka zdjęć i opis działalności... więcej »

PAKIET - STRONA WWW "START" - już od 21 zł/mc !
Jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz zaistnieć w Internecie, posiadac własny adres internetowy (który później można umieścić na materiałach reklamowych) zaprezentować firmę i jej ofertę. Dzięki poczcie elektronicznej, masz zawsze kontakt ze swoją firmą i Klientami, a o nowych wiadomościach e-mail powiadomi Cię telefon komórkowy... więcej »

PAKIET - STRONA WWW "FIRMA" - już od 33 zł/mc !
Jeśli przywiązujesz wagę do jakości wizerunku firmy w sieci i chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości internetu jako środka promocji firmy, stawiasz sobie za punkt honoru, by informacje na witrynie były zawsze aktualne - umożliwi Ci to Nasze autorskie oprogramowanie "RealAdmin" do bezpośredniego (online) zarządzania treścią witryny. Własny adres internetowy, wykorzystanie aplikacji internetowych dają dodatkowe możliwości prezentowania oraz sprzedaży produktów szerszej rzeszy klientom... więcej »

PAKIET - STRONA WWW "MAX" - już od 59 zł/mc !

Oferta dla najbardziej wymagających zaspokajająca w pełni potrzeby dużych firm i korporacji. Pakiet zawiera wszystko co potrzebne aby zaistnieć w sieci na calego. Oprócz funkcji dostępnych w niższych pakietach, Pakiet MAX zawiera narzędzia zarówno do zarządzania serwerem jak i treścia serwisów WWW. Duża powierzchnia dysku na strony WWW i konta pocztowe daje swobodę w budowaniu serwisu... więcej »

* wszystkie ceny netto przy abonamencie rocznym