Realizacje

www.demarol.pl

Klient: P.P.U.H. DEMAROL-ZIELONKI
Kategoria: Serwis firmowy
Cel: Prezentacja oferty

Zajmuje się produkcją i sprzedażą: bram wjazdowych, ogrodzeń, balustrad, krat, galanterii ogrodowej, maszyn rolniczych. Wykonujemy pomiar i montaże na terenie całego kraju i świata. Sprzedajemy swoje wyroby także do państw Unii Europejskiej.

www.demarol.pl
www.uzdrowiskosolec.pl

Klient: Uzdrowisko Solec-Zdrój Sp. z o.o.
Kategoria:
Cel: Prezentacja oferty uzdrowiska

Solec Zdrój dzięki swojemu położeniu stanowi wymarzone wprost miejsce dla leczenia i wypoczynku. Posiadamy 180 miejsc na leczenie sanatoryjne usytuowanych częściowo w Parku Zdrojowym - częściowo, w osadzie. Część gastronomiczne- hotelowa pozwala przez cały rok przyjmować kuracjuszy w sposób wygodny, zapewniający właściwy wypoczynek po zabiegach.

www.uzdrowiskosolec.pl
www.fasolex.pl

Klient: Fasolex - producent fasoli białej i kolorowej
Kategoria: Serwis Firmowy
Cel: Prezentacja firmy i oferty

P.P.H.U FASOLEX" działa na rynku od 1993 roku. Oferujemy różne gatunki fasoli białej i kolorowej. Nowoczesne maszyny do sortowania i suszenia fasoli gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas towarów.

www.fasolex.pl
kungfu.busko.com.pl

Klient: Buski Klub Kung-Fu Tang Lang-Men
Kategoria:
Cel: Prezentacja klubu

Buski Klub Kung-Fu "Yantai" - stanowi jeden z oddziałów Polskiego Towarzystwa Kung-Fu Modliszki, formalnie zaczął działać od czerwca 2003, lecz pierwsze grupy powstały już w roku 1990.

kungfu.busko.com.pl
www.sliwaszydlow.pl

Klient: Stowarzyszenie Producentów Owoców w Szydłowie
Kategoria: Serwis firmowy
Cel: Prezentacja oferty

Witryna prezentująca ofertę Stowarzyszenia. Strona została wykonana w czterech wersjach językowych (wliczając polski). Zakres prac: projekt graficzny i wykonanie serwisu. Technologia: HTML, CSS. Czerwiec 2004

www.sliwaszydlow.pl
<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7