Realizacje

www.solec-zdroj.pl

Klient: Urząd Gminy w Solcu Zdroju
Kategoria: Informacyjny serwis samorządowy
Cel: Prezentacja gminy

Strona Urzędu Gminy w Solcu Zdroju. Strona wykonana w konwencji "portalu", prezentująca walory uzdrowiskowe gminy Solec Zdrój, oraz jej historię. W serwisie można również znaleźć aktualności (połączone są z wiadomościami portalu busko.com.pl), przetargi oraz obszerną galerię zdjęć. Serwis uaktualniany przez pracowników Urzędu Gminy za pomocą naszego autorskiego oprogramowania RealAdmin.

www.solec-zdroj.pl
www.janusz.busko.com.pl

Klient: Pracownia Usługowa Janusz Kosowicz
Kategoria: Serwis firmowy
Cel: Prezentacja oferty firmy

Pracownia Usługowa Janusz Kosowicz powstała w Busku Zdroju w 1991 roku i ma charakter małej firmy rodzinnej. Od początku specjalizuje się w wytwarzaniu krosien i podobrazi malarskich, ram do oprawy obrazów, a także w ich oprawianiu. Kolejna strona wykorzystująca oprogramowanie RealAdmin do aktualizacji treści witryny.

www.janusz.busko.com.pl
www.goldensun.busko.com.pl

Klient: Hotelik Golden Sun
Kategoria: Serwis firmowy
Cel: Prezentacja obiektu noclegowego

Hotelik Golden Sun jest najbardziej komfortowo wyposażonym hotelikiem w Busku Zdroju. Strona prezentująca ofertę hotelu. Żywa, kolorowa grafika, intuicyjna nawigacja. Strona wykorzystuje nasze autorskie oprogramowanie "RealAdmin" do zarządania treścią witryny.

www.goldensun.busko.com.pl
www.busko.com.pl

Klient:
Kategoria: Portal internetowy
Cel:

Portal internetowy www.busko.com.pl jest największym regionalnym serwisem internetowym. Najnowsze wiadomości i informacje o zbliżających się imprezach i wydarzeniach, katalog firm, noclegów oraz obiektów gastronomicznych.

www.busko.com.pl
www.eudarcap.pl

Klient: F.P.H.U. EUDARCAP
Kategoria: Serwis korporacyjny
Cel: Prezentacja oferty firmy

Firma EUDARCAP zajmuje się produkcją czapek używanych do celów reklamowych. Serwis ma na celu prezentację firmy oraz szczegółową prezentację oferty czapek reklamowych.

www.eudarcap.pl
<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7