Reklama

Własna witryna WWW - na co zwrócić uwage...

Przy obecnym znaczeniu Internetu jako medium nie wystarcza fakt posiadania własnej strony WWW. Należy przywiązać wage do jakości wykonania strony, jej przejrzystości i funkcjonalności. Ogromne znaczenie ma również promocja strony. Najlepszym sposobem takiej promocji jest przeprowadzenie profesjonalnej kampanii reklamowej, skierowanej bezpośrednio do kregu potencjanych klientów.

Reklama w portalu regionalnym www.busko.com.pl

Portal Regionalny www.busko.com.pl jest najczęściej odwiedzaną witryną w regionie. Główna strona notuje około 1500 otworzeń dziennie, co daje ponad 40 tys. otworzeń głownej strony miesięcznie. Liczba otworzeń wszystkich stron i podstron Portalu wynosi około 60 tys. tygodniowo co daje 240 tys. wyświetleń stron portalu miesięcznie.

Portal www.busko.com.pl to interaktywny, dynamicznie rozwijający się serwis internetowy w którym znaleźć można informacje z miasta i powiatu, aktualności sportowe i kulturalne (współpracujemy z lokalnymi mediami), artykuły i wywiady. Oprócz tego w serwisie znaleźć można informacje na temat miasta (historia, instytucje, szkoły, banki, gastronomia), uzdrowiska (historia, lecznictwo uzdrowiskowe, zabiegi, rekreacja i turystyka, sanatoria, noclegi, agroturystyka, gabinety lekarskie), lokalne informacje (repertuar kina "Zdrój", aktualne informacje o zbliżających się imprezach , rozkład jazdy PKS, informator - niezbędne adresy i nr. telefonów)

Portal regionalny www.busko.com.pl to:

  • najświeższe informacje z miasta i powiatu
  • serwis "wiadomości" z podzielonymi na kategorie wiadomościami z całego powiatu buskiego
  • serwis "imprezy i wydarzenia" z aktualnymi informacjami o zbliżających się imprezach oraz wydarzeniach w naszym powiecie
  • serwis darmowych ogłoszeń internetowych
  • wirtualne kartki
  • rozmowy na żywo (czat oraz irc)
  • internetowe forum dyskusyjne
  • galerie zdjęć
  • internetowa baza firm z całego powiatu buskiego
  • katalog stron internetowych

Chcielibyśmy przedstawić Państwu, oprócz standardowego cennika, szczególne możliwości reklamy na naszych stronach. Nasza nowa propozycja, to prezentacja firmy/obiektu w tematycznie podzielonym katalogu - w cenie już od 4,91 zł netto miesięcznie! Możemy także zaproponować Państwu skuteczną reklamę banerową (z możliwością zarządzania miejscem emisji). Reklama na naszych stronach może być wyświetlana np. tylko tym użytkownikom, którzy czytają działy tematyczne związane z Państwa branżą co pozwoli Państwu na precyzyjne dotarcie do grupy potencjalnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.